Numismatic literature
Auction Catalog Henry Grunthal & Numismatic Fine Arts Edward Gans „Mail bid Sale No. 8” December 5th 1949
Stron 72, pozycji 1571, tablic 4. Aukcja złotych i srebrnych monet, w tym polskich i rosyjskich od początku XVII do XIX wieku. Na uwagę zasługuje dukat Zygmunta III z 1588 r. z Rygi, dukat Stefana Batorego z 1586 r. z Wilna oraz talar Zygmunta III z 1595 ze Sztokholmu, ujęte na tablicach. Oprawa oryginalna. Pierwszy raz w Polsce.
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: ()
Price realized | 600 PLN |
Starting price | 600 PLN |