Medals and plaques
POLSKA/ POLAND/ POLEN / POLOGNE / POLSKO
Jan III Sobieski. Plaque for the 250th anniversary of the Vienna Relief 1933 - RARE
Plakieta odlewana w brązie, zaprojektowana i wykonana przez Józefa Aumillera (sygnatura J - A na dolnych rogach).Bardzo ładny stan zachowania. Ostatni raz podobny egzemplarz notowany na aukcji w 2007 roku i sprzedany za 5700 złotych. Rzadka pozycja. Strzałkowski 48Wymiary: 28.2 x 17,7 cm
Waga/Weight: Brąz Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2 (EF)
Price realized | 4'000 PLN |
Starting price | 4'000 PLN |