Coins Poland People Republic (PRL)
POLSKA / POLAND / POLEN
PRL. 500 zlotych 1985 Wiewiórka
Menniczy egzemplarz w oryginalnym niebieskim pudełku. Delikatna, złotawa patyna. Rzadsza moneta kolekcjonerska.Fischer K 045
Waga/Weight: 16,5 g Ag .750 Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: L (Proof)
Price realized | 300 PLN |
Starting price | 200 PLN |