Poland II Republic
POLSKA / POLAND / POLEN
II RP. 10 zlotych 1933 Sobieski
Dużo świeżości i połysku menniczego. Delikatna patyna. Atrakcyjny egzemplarz.Parchimowicz 121
Waga/Weight: 21.73 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Price realized | 510 PLN |
Starting price | 250 PLN |