Frederick I of Sweden
Szwecja / Sweden / Schweden / Suède / Sverige
Fryderyk I (1720 -1751). 1/2 dalera 1724, Avesta
Aw.: Na płaszczyźnie prostokąta na jego czterech rogach odbite punce z ukoronowanym monogramem F R S na dole data 1724Rw.: W centralnym punkcie prostokąta odbita punca z nominałem 1/2 DALER SILF MYNT, na dole dwie skrzyżowane strzałyA. – 276
Waga/Weight: 402 g Cu Metal: Średnica/diameter: 90 x 104 mm
Stan zachowania/condition: 2 (EF)
Price realized | 1'800 PLN |
Starting price | 1'200 PLN |