Decorations, Orders, Badges
POLSKA/ POLAND/ POLEN / RUSSIA
Poland. Badge of the 4th Infantry Regiment of Legions - GONTARCZYK
Pułk stacjonował w Kielcach i należał do 2 Dywizji Piechoty Legionów.Odznaka pamiątkowa pułku,jednakowa dla oficerów i szeregowych. Odznaka jednoczęściowa. Wieniec, na którym 4 -P - P - L, wewnątrz wieńca swastyka z Orłem w tarczy. Międzywojenna cecha srebra „3”. Imiennik W. Gontarczyka, Warszawa. Odznaka zatwierdzona w 1928. Brak słupka i nakrętki. Sawicki s. 18
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter: 40 mm
Stan zachowania/condition: ()
Price realized | 1'825 PLN |
Starting price | 700 PLN |