Poland II Republic - Circulation coins
POLSKA/ POLAND/ POLEN
Poland. 5 zlotych 1928 Nike no mint mark NGC AU
Bardzo ładny, świeży egzemplarz. Delikatny połysk menniczy, równomierna patyna.Parchimowicz 114b
Waga/Weight: Ag Metal: Średnica/diameter: 33 mm
Stan zachowania/condition: NGC AU (NGC AU)
Price realized | 950 PLN |
Starting price | 500 PLN |