Russia
ROSJA / RUSSIA/ RUSSLAND/ РОССИЯ / MOSCOW / PETERSBURG
Russia. Alexander II. Rubel (Rouble) 1877 СПБ НІ, Petersburg
Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski. U dołu inicjały Н-ФRw.: W wieńcu laurowo-dębowym nominał i data 1877Kolorowa patyna. Drobne ryski na rewersie. Awers nieruszony. Bardzo bobra prezencja.Bitkin 90; Petrov 1.5 rub.
Waga/Weight: 2,70 g Ag Metal: Średnica/diameter: 35,5 mm
Stan zachowania/condition: 2 (EF)
Price realized | 400 PLN |
Starting price | 400 PLN |