Russia
ROSJA / RUSSIA/ RUSSLAND/ РОССИЯ / MOSCOW / PETERSBURG
Russia. Mikolaj / Nicholas I. 10 Kopek (kopeck) 1844 СПБ-КБ, Petersburg
Bardzo ładny egzemplarz. Zachowana jakość detal, połysk, delikatna patyna. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.Bitkin 367
Waga/Weight: 2.05 g Ag Metal: Średnica/diameter: 18 mm
Stan zachowania/condition: 1- (UNC-)
Price realized | 820 PLN |
Starting price | 300 PLN |