Russia
ROSJA / RUSSIA/ RUSSLAND/ РОССИЯ / MOSCOW / PETERSBURG
Russia. Catherine II. Denga 1/2 Kopek (kopeck) 1776 KM, Syberia
Aw.: Ukoronowany monogram i data 1776Rw.: Ukoronowana tarcza z datą w środku trzymana przez dwa soboleMonety bite dla Syberii należą do numizmatów rzadkich i cenionych przez kolekcjonerów.Piękny egzemplarz, brązowa patyna.Bitkin 1189; Conros 224/12
Waga/Weight: 2,42 g Cu Metal: Średnica/diameter: 22 mm
Stan zachowania/condition: 1- (UNC-)
Price realized | 650 PLN |
Starting price | 500 PLN |