Russia
ROSJA / RUSSIA/ RUSSLAND/ РОССИЯ / MOSCOW / PETERSBURG
Russia. Peter III. Rubel (Rouble) 1762 СПБ-НК,Krasnyj coinsnyj Dwor (Moscow) - RARITY
Aw.: Popiersie cara w prawo, legenda otokowa.Rw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod carską koroną, nominał i data 1762Krasnyj Monetnyj Dwor. Niezmiernie rzadka moneta sporadycznie pojawiająca się w sprzedaży aukcyjnej. Piękna, nienaruszona, wiekowa patyna, dobrej jakości detale. Moneta do najlepszych zbiorów. Gorąco polecamy.Bitkin 9 (R); Petrov 3 rub; Ilyin 3 rub.
Waga/Weight: 23,28 g Ag Metal: Średnica/diameter: 39 mm
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 4'000 PLN |
Starting price | 4'000 PLN |