Poland XIX century / Russia
POLSKA/ POLAND/ POLEN/ RUSSIA/ RUSSLAND/ РОССИЯ
Polska XlX w./Russia. Dieniezka 1858 BM, Warsaw / Warschau
Aw.: Pod koroną monogram carskiRw.: Pod koroną nominał i data 1858, u dołu litery BMPiękny egzemplarz, intensywny połysk menniczy i wyraźne detale. Delikatna patyna. Rzadka moneta w takim stanie zachowania.Bitkin 489; Plage 524; Conros 230/29
Waga/Weight: 2,58 g Cu Metal: Średnica/diameter: 18 mm
Stan zachowania/condition: 1- (UNC-)
Price realized | 2'200 PLN |
Starting price | 400 PLN |