POLSKA/POLAND/POLEN/DAZNIG/SCHLESIEN/POMMERN/Preußen/SACHSEN/DADLER/HÖHN/MEDAL/MEDAILLE/FRIEDRICH AUGUST II
Polska. Medal 1914 Poland of heroic Belgium, SILVER - var. Strzalkowski 269
Aw.: Dwie kobiety symbolizujące dwa krajeW Otoku.: BOHATERSKIEJ BELGII ZMARTWYCHWSTAJĄCA POLSKARw.: Lew walczący ze smokami, data 1914 u stóp lwaSygnatura Jan Biernacki na Aw i Rw. Medal wykonany w zakładzie Józefa Chylińskiego w Warszawie. Na obrzeżu wgłębny napis SREBRO.Pięknie zachowany medal ze szlachetną patyną. Bardzo rzadka pozycja.Strzałkowski 269
Waga/Weight: 56,8 g Ag Metal: Średnica/diameter: 55 mm
Stan zachowania/condition: 1 (UNC)
Price realized | 1'650 PLN |
Starting price | 1'500 PLN |