Romania Romania. 500 lei 1941 Group 2 pieces Połysk, delikatna patyna. Bardzo ładne egzemplarze. Waga/Weight: 2 x 25,00 g Ag 835 Metal: Średnica/diameter: Stan zachowania/condition: 2 (EF)