Germany / Prussia
Germany, Brema. Taler (Thaler) 1865 B
Wybity z okazji II zawodów strzeleckich w Bremie.Połysk, ostre detale, drobne ryski, piękna patyna.AKS 16; Davenport 628
Waga/Weight: 17,50 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2+/1- (EF+/UNC-)
Price realized | 625 PLN |
Starting price | 280 PLN |