Netherlands
Netherlands, Westfriesland. Taler (Thaler) 1598
Aw.: Rycerz z mieczem w prawo i napis w otokuRw.: Hełm otoczony labrami, poniżej Lew w tarczy i napis w otokuPatyna.Davenport 8865; Delmonte 924
Waga/Weight: 28,28 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 440 PLN |
Starting price | 200 PLN |