PRL. Order of People's Poland Builders
Najwyższe odznaczenie państwowe z lat RP 1949-1952 i okresu Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Order Budowniczych Polski Ludowej został ustanowiony przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustawą z dnia 2 lipca 1949 roku w celu „nagrodzenia wyjątkowych zasług położonych dla dzieła budowy Polski Ludowej”. Mosiądz złocony i emalia. Wykonanie Mennica Państwowa. Stan zachowania niemal idealny. Piękny egzemplarz.
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: ()
Price realized | 750 PLN |
Starting price | 600 PLN |