PRL. Order of People's Poland Builders
Najwyższe odznaczenie państwowe z lat RP 1949-1952 i okresu Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej.Mosiądz złocony i emalia. Wykonanie Mennica Państwowa. Stan zachowania idealny. Piękny egzemplarz.
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: ()
Price realized | 1'300 PLN |
Starting price | 600 PLN |