Russia, ZSRS. Rubel (Rouble) 1921, Petersburg
Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna złotawa patyna.
Waga/Weight: 20,10 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 1- (UNC-)
Price realized | 320 PLN |
Starting price | 200 PLN |