Poland XIX w./Russia. Nicholas I. Poltina 1/2 Rubel (Rouble) 1846 MW, Warsaw
Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod carską koroną z mała tarczą z orłem polskim na skrzydle. W środku duża tarcza ze św. Jerzym. U dołu litery M-WRw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych napis: MOНETA / ПОЛТИНА / 1846Zielonkawa patyna. Moneta prawdopodobnie wyjęta z oprawy. Bitkin 437; Berezowski 1026
Waga/Weight: 10,13 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 250 PLN |
Starting price | 120 PLN |