Poland XIX w./Russia. 5 groszy 1840, Warsaw, group 3 pieces
Patyna, dobre detale, rzadszy rocznik. Jedna moneta w stanie 3+.
Waga/Weight: Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2-/3+ (EF-/VF+)
Price realized | 190 PLN |
Starting price | 100 PLN |