Poland XlX w./Russia. 15 Kopek (kopeck) = 1 zloty 1838 MW, Warsaw
Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod carską koroną z małą tarczą z orłem polskim na skrzydle. W środku duża tarcza ze św. Jerzym bez płaszcza. U dołu litery M-W.Rw.: Napisy, nominał i data 1838.Złocista patyna.Berezowski 858; Bitkin 1171; Kopicki 9407 (R); Plage 410
Waga/Weight: 3,05 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 135 PLN |
Starting price | 80 PLN |