Poland XIX w./Russia. Nicholas I. 3/4 Rubel (Rouble) = 5 zlotych 1839 MW, Warsaw
Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod cesarską koroną, z mieczem i jabłkiem królewskim w szponach, po bokach u dołu litery M-WRw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych napis: 3/4 RUBLA. 5 ZŁOT. 1839Kolorowa patyna.Bitkin 1145; Plage 363Złotawa patyna.
Waga/Weight: 15,27 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 185 PLN |
Starting price | 180 PLN |