Wolne Miasto Cracow. 1 zloty 1835, Cracow
Aw.: Herb Krakowa u góry napis: WOLNE MIASTO KRAKOWRw.: W wieńcu: 1 / ZŁOTY / 1835Dużo świeżości i połysku menniczego. Stara patyna podkreślająca detale. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.Bitkin 1; Kopicki 7859 (R2); Plage 294
Waga/Weight: 3,11 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2+ (EF+)
Price realized | 775 PLN |
Starting price | 700 PLN |