Poland XIX w. A Cup with a coin 2 zlote 1831
Moneta 2 złote 1831 Powstanie Listopadowe wlutowane jako dno.Wysokość 63 mm.
Waga/Weight: 58, 5 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: ()
Price realized | 975 PLN |
Starting price | 300 PLN |