Sigismund III Vasa . Ort (18 groszy) 1616, Gdansk / Danzig
Popiersie króla z kryząPatyna. Shatalin/Grendel GD16a-3
Waga/Weight: 6,31 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 260 PLN |
Starting price | 100 PLN |