Sigismund III Vasa . Ort (18 groszy) 1621, Bydgoszcz
W tytulaturze awersu SIGIS…PRV:MA. Gwiazdka w literze C w słowie NEC na rewersie.Delikatny połysk, patyna. Rzadki typ monetyShatalin/Grendel BD21-100 (R2)
Waga/Weight: 7,94 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2-/3+ (EF-/VF+)
Price realized | 420 PLN |
Starting price | 240 PLN |