Sigismund III Vasa . Trojak (3 grosze) 1597, Lublin
Rzadsza odmiana trojaka z monogramem Melchioira Reysnera bez obwódki.Stara patyna.Iger 97.25.b (R1)
Waga/Weight: 2,40 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3/3+ (VF/VF+)
Price realized | 235 PLN |
Starting price | 100 PLN |