Sigismund III Vasa . Trojak (3 grosze) 1595, Lublin
Na rewersie skrócona data i litery I-F przedzielone herbem Lewart, nieco inna interpunkcja. Miejscowa patyna.Iger L.95.6.a (R)
Waga/Weight: 2,21 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 115 PLN |
Starting price | 70 PLN |