Sigismund I the Old. Grosz 1540, Elbing
Na awersie PRVSSI. Niedobicie, zachowany połysk w tle, patyna.Kopicki 7086; Marienburg 9255
Waga/Weight: 1,91 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3/3+ (VF/VF+)
Price realized | 75 PLN |
Starting price | 40 PLN |