Teutonic Order. Winrych von Kniprode (1351-1382). Półskojec, Torun
MONETA DOMINORVM PRUSSIE / HONOR MAGRI IVDICUM DILIGITBardzo ładny, głęboko wybity egzemplarz. Dobrze zachowane detale, kolorowa patyna. Rzadka moneta.
Waga/Weight: 2,80 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 975 PLN |
Starting price | 500 PLN |