Waclaw II Czeski (1300-1305). Grosz praski NGC MS63
Wacław II Czeski był w latach 1300-1305 królem Polski. Grosze praskie w stanach menniczych należą do rzadkości. Bardzo wysoka nota gradingowa. Bardzo ładnie wybity egzemplarz, wyraźne detale, piękny połysk menniczy, patyna. Bardzo rzadka moneta w takim stanie zachowania.Kopicki 10013
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: NGC MS63 (NGC MS63)
Price realized | 1'200 PLN |
Starting price | 800 PLN |