Sigismund III Vasa . Trojak (3 grosze) 1599, Wschowa
Na awersie tytulatura SIGI 3, na rewersie herb Lewart między literą F i skróconą datą.Egzemplarz z ładnym połyskiem menniczym, dobrymi detalami, miejscowo niedobity.Iger W.99.1.a
Waga/Weight: 2.35 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2- (EF-)
Price realized | 110 PLN |
Starting price | 100 PLN |