Duchy of Warsaw. 1/3 Taler (thaler) (2 zlote) 1812 IB, Warsaw
Aw.: Głowa księcia Fryderyka Augusta w prawo z przewiązanymi wstążką włosami. W otoku: FRID AVG REX SAX DVX VARSOVRw.: Ukoronowana dwupolowa tarcza z orłem polskim i herbem Saksonii, opasana gałązkami palmy, przy koronie data 18-12, u dołu inicjały I-B, poniżej nominał: 1/3 TALARAResztki połysku w tle, przetarcia najwyższych elementów reliefu.Plage 111; H-Czapski 3471; Kopicki 3697; Berezowski 3 zł
Waga/Weight: 8,37 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3/3+ (VF/VF+)
Price realized | 230 PLN |
Starting price | 200 PLN |