Sigismund I the Old. Grosz 1540 Gdansk / Danzig
Końcówka napisu PRV.Resztki połysku, niedobity, patyna.Kopicki 7324
Waga/Weight: 1,93 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 45 PLN |
Starting price | 40 PLN |