Germany / Prussia
Germany. Ernest August I. Taler (Thaler) miners 1851 B, Hannover
Zachowany połysk w tle, patyna. Ładny egzemplarz.Davenport 677
Waga/Weight: 22,16 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+/2- (VF+/EF-)
Price realized | 290 PLN |
Starting price | 180 PLN |