Sigismund III Vasa . Trojak (3 grosze) 1590, Olkusz
Odmiana ze znakiem menniczym kończącym legendę awersu.Bardzo ładny egzemplarz z zachowanym delikatnym połyskiem menniczym. Patyna. Rzadszy typ monety.Iger O.90.1.c (R1)
Waga/Weight: 2,37 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+/2- (VF+/EF-)
Price realized | 310 PLN |
Starting price | 140 PLN |