Duchy of Warsaw. 10 groszy 1813 IB + 3 grosze (trojak) 1811 IS, Warsaw Zestaw 2 monet.Patyna. Waga/Weight: Cu/Ag Metal: Średnica/diameter: Stan zachowania/condition: 3 (VF)