Poland II Republic
POLSKA / POLAND / POLEN
II RP. 10 zlotych 1936 Pilsudski
Subtelna patyna, wspaniały połysk. Piękna moneta.Parchimowicz 124c
Waga/Weight: 22,02 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 1- (UNC-)
Price realized | 280 PLN |
Starting price | 180 PLN |