Poland II Republic
POLSKA / POLAND / POLEN
II RP. 10 zlotych 1936 Pilsudski NGC MS61
Piękny egzemplarz, intensywny połysk menniczy i wspaniale zachowane detale. Delikatna patyna.Rzadszy w takim stanie zachowania.Parchimowicz 124c
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: NGC MS61 (NGC MS61)
Price realized | 290 PLN |
Starting price | 200 PLN |