Poland II Republic
POLSKA / POLAND / POLEN
II RP. 10 zlotych 1935 Pilsudski
Bardzo ładny egzemplarz. Kolorowa patyna.Parchimowicz 124b
Waga/Weight: 21,91 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2+/1- (EF+/UNC-)
Price realized | 110 PLN |
Starting price | 100 PLN |