Poland II Republic
POLSKA / POLAND / POLEN
II RP. 10 zlotych 1934 Pilsudski
Zachowany połysk menniczy, kolorowa patyna. Bardzo ładny egzemplarz. Rzadki rocznik.Parchimowicz 124a
Waga/Weight: 22,02 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2+ (EF+)
Price realized | 650 PLN |
Starting price | 200 PLN |