Poland II Republic
POLSKA / POLAND / POLEN
II RP. 10 zlotych 1933 Traugutt
Bardzo ładny egzemplarz, patyna.Parchimowicz 122
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2/2+ (EF/EF+)
Price realized | 460 PLN |
Starting price | 250 PLN |