Poland II Republic
POLSKA / POLAND / POLEN
II RP. 10 zlotych 1933 Sobieski
Kolorowa patyna, zachowany połysk menniczy.Parchimowicz 121
Waga/Weight: 22,02 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2+ (EF+)
Price realized | 330 PLN |
Starting price | 200 PLN |