POLSKA/ POLAND/ POLEN/ LITHUANIA/ LITAUEN
Medal for the 100th anniversary of the Bank of Poland 1928 NGC MS62
Aw: Dwa popiersia w prawo i napis: KS. KSAWERY LUBECKI - HR. LVDWIK JELSKI 1828-6.V.1928, sygnowany na szyi J. AUMILLER;Rw: Napis poziomy w prostokątnej tablicy PAŃSTWO POLSKIE POWOŁUJĄC DO ŻYCIA W ROKU 1924 BANK POLSKI; u góry Orzeł, na dole data MCMXXVIIIWysoka nota gradingu. Piękny egzemplarz. Ładna, brązowa patyna. Rzadszy w takim stanie zachowania.Medal autorstwa J. Aumillera.Strzałkowski 609
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter: 55 mm
Stan zachowania/condition: NGC MS62 (NGC MS62)
Price realized | 420 PLN |
Starting price | 350 PLN |