COLLECTION of Polish 3 grosze
POLSKA/ POLAND/ POLEN/ LITHUANIA/ LITAUEN
Sigismund III Vasa. Trojak (3 grosze) 1597, Wschowa
Na awersie tytulatura SIGI 3 i POL. Nieco inna interpunkcja.Ładny egzemplarz, połysk menniczy, delikatna patyna.Iger W.97.1.g
Waga/Weight: 2,15 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2- (EF-)
Price realized | 140 PLN |
Starting price | 80 PLN |