China
China. Yunnan. 1 $ dollar bez daty (1908) NGC AU - RARE
Niezmiernie rzadka moneta sporadycznie pojawiąjąca się w handlu, zwłaszcza po gradingu. Ładnie zachowany egzemplarz, połysk menniczy i piękna, kolorowa patyna.Krause 254
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: NGC AU (NGC AU)
Price realized | 6'000 PLN |
Starting price | 6'000 PLN |