II RP. State Police Badge. A. Nagalski
Na odznace numer 1218, podkładka z numerem 1218. Mosiądz srebrzony. Oryginalna nakrętka Nagalski. Stan przedmioty bardzo dobry, drobne przetarcia na stronie głównej.
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: ()
Price realized | 900 PLN |
Starting price | 900 PLN |