Gdansk/Danzig. 2 fenig (pfennig)i 1937 PCGS MS65 BN (2 MAX)
Najrzadszy rocznik monety 2-fenigowej.Druga najwyższa nota gradingowa w PCGS, tylko jeden egzemplarz oceniony wyżej.Piękny egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Ładna delikatna błękitno-brązowa patyna. Parchimowicz 54c
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: PCGS MS65 BN (2 MAX) (PCGS MS65 BN (2 MAX))
Price realized | 460 PLN |
Starting price | 280 PLN |