Gdansk/Danzig. 10 fenig (pfennig) 1932 - set 5 coins Patyna, delikatny połysk.Parchimowicz 58 Waga/Weight: CuNi Metal: Średnica/diameter: 21,5 mm Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)